Beymen Bayrama Özel Lezzetler

BEYMEN’DEN BAYRAMA ÖZEL LEZZETLER

Beymen Bayrama Özel Lezzetler; hediye alışverişlerinin vazgeçilmez adresi BEYMEN, yaz mevsimine özgü tatlarla güncellenen yeni BEYMEN Kolonya ve Lokum Setleri ve birbirinden lezzetli BEYMEN Chocolate çeşitleri ile Kurban Bayramı’nda sevdiklerinizin bayram sevincine ortak oluyor.

Bayramınıza tatlı dokunuşlar katacak farklı lezzet ve gram alternatifleriyle yeni BEYMEN Kolonya ve Lokum Setleri ve BEYMEN Chocolate seçenekleri tüm BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde meraklılarını bekliyor, bayramda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.!

BEYMEN Kolonya – Lokum Setleri

Bayramların geleneksel ikramı kolonya ve lokumlara modern bir yorum getiren BEYMEN Kolonya & Lokum Setleri, yaz mevsimine özel tat ve aromalarla güncellendi. Baş döndüren kokusuyla büyüleyen yeni Portakal Şekerleme & Portakal Çiçeği kolonya seti, Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma, mutluluk veren Tarçın, bolluk ve bereketin simgesi Nar olmak üzere üç farklı seçenekteki BEYMEN Kolonya ve Lokum seti ile bayramda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

BEYMEN Türk Kahvesi – Lokum Seti

Kırk yıllık hatırı olan Türk Kahvesi, lezzetli geleneğin tamamlayıcısı damla sakızlı lokumdan oluşan BEYMEN Türk Kahvesi ve Lokum Seti; bu bayram da dostluklarınızı pekiştiriyor!

BEYMEN Chocolate

Yoğun ve özgün lezzetlerle güncellenen BEYMEN Chocolate, gramaj alternatifleri ile bayramlara lezzet katıyor! Çikolatalı limon portakal stick’ten bitter çikolatalı portakal dilimlerine, fıstıklı bar ve drajelerden spesiyal dolgulu çikolatalara, madlen çeşitlerinden hurmalı çikolata setlerine BEYMEN Chocolate’ın birbirinden farklı lezzetleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

The following two tabs change content below.
Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul yayın ekibi olarak az zamanda çok şey yapabilmenin günümüzde kayıp bir hazine haline geldiğini farkettik.  Zengin ve günceli yakından izleyen içeriklerimiz ile okuyucularımıza “kültür-sanat ile yaşamı” teşvik ediyoruz.
Mecmua İstanbul

Son Yazıları Mecmua İstanbul (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.