Bodrum Yalıkavak Marina’da Yeni Land Rover Defender

Bodrum Yalıkavak Marina’da Yeni Land Rover Defender

Yeni Land Rover Defender, Bodrum Yalıkavak Marina’da 

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın 70 yıldır ikonikleşen modeli Defender, gelişmiş teknolojileri ve geçmişe dair izler taşıyan yepyeni tasarımı ile 22 Temmuz – 10 Ağustos tarihleri arasında Yalıkavak Marina’da…

Land Rover tarihinde yeni bir kilometre taşı olmaya hazırlanan Yeni Land Rover Defender, yeni jenerasyonu ile Bodrum’un  prestijli noktalarından Yalıkavak Marina’da tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Bodrumun yaşam merkezlerinden Yalıkavak Marina, Yeni Land Rover Defender’a 22 Temmuz – 10 Ağustos tarihlerinde ev sahipliği yapıyor, Yalıkavak Marina’da özel olarak hazırlanan Land Rover Pop-Up Showroom’da maceracı kalplerle buluşacak olan Yeni Land Rover Defender, yakından incelenebilecek!

4 Temmuz tarihi itibariyle itibaren ülkemizde de satışa sunulan Yeni Land Rover Defender’da, 240 HP güç üreten D240 2.0 litrelik dizel motorla birlikte, S, SE, HSE ve First Edition olmak üzere 4 farklı donanım seçeneği sunuluyor. Land Rover’ın bugüne kadar ürettiği en yetenekli 4×4 modeli olan Yeni Defender, Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcıları’nda 1.055.000 TL’den başlayan fiyatlarla görücüye çıktı.

Land Rover’ın Ekstrem Test prosedürlerine dayanabilecek şekilde tasarlanan D7x mimarisi üzerinden yükselen Yeni Land Rover Defender’ın  platformu, en yeni elektrikli güç aktarma organlarını desteklerken, tamamen bağımsız havalı süspansiyon için mükemmel bir zemin sunuyor. Yeni Land Rover Defender dayanıklı olduğu kadar teknolojik olmayı da başarıyor, ClearSight iç dikiz aynası, uzun yolculuklarda ekipmanlar görüşü kısıtladığında, aracın üstünde yer alan kamera sayesinde anlık olarak aracın arkasındaki görüntüyü dikiz aynasına yansıtıyor ve her zaman engelsiz bir görüş sağlıyor!

3D Çevre Görüş Kamera sisteminin bir parçası olarak sunulan ClearSight Ground View özelliği, aracın çevresinde yer alan kameralar sayesinde 10 inçlik Pivi Pro ekranında…

Dört farklı aksesuar paketi ile kullanıcılarına çok daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunan Yeni Defender, Explorer, Adventure, Country ve Urban paketleriyle sürücülerine dünyalarına uygun Defender’ı yaratma imkanı tanıyor.

Yeni Land Rover Defender ile İlgili Merak Edilenler “Land Rover Online Video Chat’te”

Yeni Defender’ın Türkiye’de satışa sunulmasıyla aynı anda, Land Rover modelleri ile ilgili merak edilen detayların anlık olarak sorulabildiği ve arzu edildiğinde müşteri temsilcisi ile görüntülü olarak da görüşülebildiği https://www.landrover.com.tr/online-chat dijital platformu da yayına alındı. Yeni Defender’ı daha detaylı incelemek için ise Bodrum Yalıkavak Marina araç tutkunlarını bekliyor.

The following two tabs change content below.
Larga Yüce
"Larga Yüce", Akdeniz üniversitesi "Radyo -Televizyon" mezunudur. Sektörün ihtiyacına cevap vermek üzere yaptığı proje araştırmalar, farklı online kanallarda DJ ve programcı performansının geçmişinin yansıra otomobil dergileri için makaleler hazırladı.
Larga Yüce

Son Yazıları Larga Yüce (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.