Brezilyalı Model Jessica May

Brezilyalı Model Jessica May

YENİ DİZİ HEYECANI

“Mutlu olmaya devam etmek için hatalarımla yüzleşmeye çalışıyorum”

“Hayatımın dönüm noktası iş için Çin’e gitmek üzereyken bir hafta sonra Türkiye’ye gelmemle yaşandı”

“Yeni Gelin” dizisi aracılığıyla üne kavuşan, Brezilyalı güzel model, oyuncu Jessica May MAG Temmuz sayısıyla objektif karşısına geçti. Enerjisi ile kendisine hayran bırakan, başarılı oyuncu yeni dizisi “Maria ve Mustafa” ‘nın yolculuğunu da MAG okurları ile paylaştı.

En sevmediği özelliğinin sakarlığı olduğunu belirten güzel oyuncu, kendinizi eleştirir misiniz sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “ İnsan kendisiyle her zaman yüzleşmeli. Yanlış yollar bizi doğru kapılara götürür. Mutlu olmaya devam etmek için hatalarla yüzleşmeye çalışıyorum”

Aşıkken sadık ve fedakar olarak kendini tanımlayan başarılı güzel;

Hayatının tüm dönüm noktasının aslında Sao Paula’dan iş aracılığıyla Çin’e gitmek üzereyken bir hafta sonra Türkiye’ye gelmesi ile yaşandığını belirtiyor.

Brezilyalı güzel oyuncu Jessica May’in kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz ünlülerin tatil rotası özel dosyası, yaşam içeriği, dopdolu içeriği  ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.

The following two tabs change content below.
Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul yayın ekibi olarak az zamanda çok şey yapabilmenin günümüzde kayıp bir hazine haline geldiğini farkettik.  Zengin ve günceli yakından izleyen içeriklerimiz ile okuyucularımıza “kültür-sanat ile yaşamı” teşvik ediyoruz.
Mecmua İstanbul

Son Yazıları Mecmua İstanbul (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.