Kraliyet Treni Filmini Sussex Dükü Harry Duyurdu

Kraliyet Treni Filmini Sussex Dükü Harry Duyurdu

Kraliyet Treni Filmini Sussex Dükü Harry Duyurdu…Majesteleri Kraliçe ve Prens Hazretleri Galler Prensi, Thomas ve Arkadaşları’nın özel filminde 2 farklı ana karakter olarak yer alıyor.

Kraliyet Treni isimli bu özel bölümde Thomas, Sir Topham Hatt’in Buckingham Sarayı’nda onurlandırılması görevi nedeniyle Londra’ya yolculuk ediyor.

75 yıl önce İngiltere’de doğan Thomas ve Arkadaşları markasının yıldönümünü de kutlayan ‘Thomas ve Arkadaşları Kraliyet Treni’ isimli bu filmin başında;

Sussex Dükü Harry tarafından anlatılan tanıtım sahnesi de bulunuyor.

Kraliyet Treni filminde yeni  karakter olarak Loughborough Düşesi’ni oyuncu Rosamund Pike seslendiriyor.

Özel bölüm 01 Mayıs’ta ABD’de Netflix’te ve İngiltere’de Kanal 5 Milkshake’de gösterilirken farklı ülkelerde ise 02 Mayıs’tan itibaren bütün sene boyunca yayınlanacak.

Thomas ve Arkadaşları Kraliyet Treni filmini, Sussex Dükü Harry, yıldönümü kapsamında gerçekleştirilen animasyonda Kraliçe Majesteleri ve Prens Hazretleri Galler Prensi çocuk olarak yer alıyor.

Filmdeki yeni karakter olan Duchess of Loughborough’u seslendiren  Rosamund Pike

“Bu şovda yer alma şansına sahip olmak gerçek bir onur. Güzel, sevimli, sıcakkanlı; yaptığı her işi doğru yapmak için yaşadığı stress sebebiyle de yerinde duramayan Düşes’i oynamak benim için büyük bir sorumluluk.” dedi.

Mattel’in İlk Yaş ve Okul Öncesi KAtegorisi Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Chuck Scothon ’Thomas ve Arkadaşları ilk günden beri anlattıkları hikayelerle arkadaşlığın ve takım çalışmasının önemini vurguluyor. Bu sayede nesiller boyunca hayranların sevgilerini kazanmışlardır.

Thomas için önemli bir dönüm noktası olan 75. Yılında,

Yeni nesil hayranları için daha fazla içerik yayınlıyoruz !

Aileler çocuklarıyla evlerinde daha fazla zaman geçiriyorken; ailelere birlikte eğlenebilmeleri için video, kitap, uygulama, müzik ve podcast’ler aracılığıyla daha çok içerik sunuyoruz.

Sussex Dükü Harry 

Sussex Dükü Harry  filmle ilgili

“Thomas Treni, 75 yıldır heyecan verici hikayeler ve karakterler aracılığıyla çocukları önemli konularda eğlendirdiği, eğittiği ve ilham verdiği için birçok ailenin rahatlatıcı, tanıtıcı bir yüzü. Thomas ve Arkdaşları ile birlikte büyüdüğüm ve onların maceralarıyla yeni yerlere gidebildiğim bir çok keyifli anılarım var. Bu özel bölümde yer almaktan gurur duyuyorum. Thomas ve Arkadaşları’na çok mutlu bir yıldönümü diliyorum. ” dedi.

Ocak ayında hayır kurumuna yapılan bağışla ve Sussex Dükü ile tanıtılan 22 dakikalık bölümde;

Sör Topham Hatt, Majesteleri Kraliçe tarafından Londra’ya, demiryollarına yaptığı servis için seçkin hizmet ödülü almak adına davet ediliyor. Kraliçenin oğlu, genç Prens Charles, Sör Topham Hatt’ı getirecek olan trenin Thomas olmasını istiyor. Thomas Londra’yı ilk kez ziyaret ettiği  yol boyunca kayboluyor ve bunlar yolunu bulmasını engelleyemiyor. Thomas ve Sör Topham Hatt gecikmelerini telafi etmek için birlikte çalışırken, yolculuk sırasında Duchess adında çok önemli görünümlü yeni  trenle karşılaşıyorlar.

Thomas & Arkadaşları’nın 75. yıldönümü  global planlarda;

Yeni bölümler, özel YouTube içerikleri, doğum günü müzik albümü, sesli hikayeler şeklinde çocuklar için podcast’ler ve heyecan verici yeni kitaplarla her zamankinden daha fazla hikaye bulunuyor. Thomas ve Arkadaşları’nın yıldönümü etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi almak için thomasandfriends.com adresini ziyaret edibilirsiniz.

Thomas ve Arkadaşları Hakkında

Thomas Treni 75 yıl önce İngiliz bir din adamı olan Rev W Awdry tarafından küçük oğlu için bir hikaye kitabı olarak yaratıldı. Hikaye, 230’dan fazla bölgede ve 60’tan fazla farklı dilde; TV, oyuncak, kitap, uygulama, etkinlik vb. pek çok alanda ailelerin ödüllü bir okul-öncesi eğlence serisi haline geldi.

Thomas ve Arkadaşları’nın maceralarına, İngiltere’de Five’s Milkshake isimli platform da dahil olmak üzere tüm içerik platformlarından ulaşılabilirsiniz. Thomas & Arkadaşları, YouTube’da global olarak 2 milyardan fazla görüntülemeye ulaştı.

Thomas ve Arkadaşları’nın en güncel haberlerine ulaşmak için Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

The following two tabs change content below.
Avatar
Sanat Tasarım Fakültesi- İletişim Sanatları bölümü mezunu köşe yazarımız, Tarih öğrencisi olarak akademik yaşamına devam etmektedir. Öğretmen ve editör olan yazarımız, “Arkeoloji -Sanat -Tarih” alanında, popüler düzeyde makale hazırlamaktadır.Tülay Çağlar Kadı
Avatar

Son Yazıları Tülay Çağlar Kadı (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.