Küçük dâhiler aramızda

Küçük dâhiler aramızda

10 kişiye 3 Boyutlu Bilim Kiti Hediye

Kaliteli içeriği her zaman en hızlı ve ekonomik şekilde sunan Türksat Kablo TV ile çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan programlar hazırlayıp sunan popüler kanalı Da Vinci TV, çocukların gelişimine harika bir eğitim setiyle destek vermeye hazırlanıyor. Çekilişi kazanan 10 kişi Da Vinci TV’nin 3 boyutlu eğlenceli bilim kitlerini kazanacak. Da Vinci’nin bilim kitleri ile çocuklar; 21’inci yüzyıl becerilerini, hayal gücünü besleyen maket oyuncaklara sahip olacaklar. Anlatımlı kitapçıkları sayesinde evde maket yaparak öğrenirken eğlenceli bilim deneyleri gerçekleştirecekler.

Son katılım tarihi 25 Eylül 2020

Bilime meraklı katılımcıların, 18 – 25 Eylül 2020 tarihleri arasında @davinciturkiye ve @turksatkablo Instagram hesaplarını takibe almaları gerekiyor. Türksat Kablo’nun Instagram resmi hesabı üzerinden paylaşılan postun altında yer alan katılım şartları sağlandıktan sonra çekilişe katılabilinir. Çekiliş sonunda belirlenecek olan, 10 talihli, 29 Eylül’de Türksat Kablo’nun @turksatkablo Istagram resmi hesabından duyurulacak! 

The following two tabs change content below.
Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul yayın ekibi olarak az zamanda çok şey yapabilmenin günümüzde kayıp bir hazine haline geldiğini farkettik.  Zengin ve günceli yakından izleyen içeriklerimiz ile okuyucularımıza “kültür-sanat ile yaşamı” teşvik ediyoruz.
Mecmua İstanbul

Son Yazıları Mecmua İstanbul (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.