Soner Çakmak Vahşi Alegori Sergisi

Soner Çakmak Vahşi Alegori Sergisi

3 Ekim- 22 Ekim 2020 tarihleri arasında, Soner Çakmak, “Vahşi Alegori/Desenler sergisi, Kuytu Artline’ da sanatsever ziyaretçilerini bekliyor!

1976 yılında İstanbul’ da doğan sanatçı Soner Çakmak’ ın, 50 ye yakın karma sergi ve 16 kişisel sergisi bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünden 2001 yılında mezun olan sanatçı, TJK 8.Resim yarışması 1.lik ödülü, Nuri İyem Resim Yarışması Seçici Kurul  Özel Ödülü, ART  FORUM ANKARA  başarı ödülü başta olmak üzere, 9 değerli ödülün sahibidir.

Resim çalışmalarında figüratif anlayışı benimsemiş olan sanatçı Soner Çakmak, kompozisyonlarında genellikle tiyatral olana, hicivsel ve dramatik anlatıma, metaforlara yönelmiştir. 3 Ekim- 22 Ekim 2020 tarihleri arasında, Soner Çakmak ın, “Vahşi Alegori/Desenler sergisi, Kuytu Artline‘ da sanatsever ziyaretçilerini bekliyor.

The following two tabs change content below.
Avatar
Sanat Tasarım Fakültesi- İletişim Sanatları bölümü mezunu köşe yazarımız, Tarih öğrencisi olarak akademik yaşamına devam etmektedir. Öğretmen ve editör olan yazarımız, “Arkeoloji -Sanat -Tarih” alanında, popüler düzeyde makale hazırlamaktadır.Tülay Çağlar Kadı
Avatar

Son Yazıları Tülay Çağlar Kadı (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.