TikTok Moda Haftası İpuçları

TikTok Moda Haftası İpuçları

TikTok Moda Haftası İpuçları, modanın nabzı, dünyanın önde gelen kısa video platformunda. TikTok, 20 Haziran’da başlattığı, 9 Temmuz’a dek sürecek Moda Haftası kampanyasında yaz sezonun trendlerini ve yaratıcı kombinlerini sergilemeleri için kullanıcılarına ilham oluyor.

 #YazModası etiketiyle başlayan TikTok Moda Haftasında kullanıcılar, mevsimlere göre en şık kıyafetlerini en iyi renk ve kıyafet kombinasyonlarıyla sergiledi. Kullanıcıların  ilgi gösterdiği #YazModası kampanyası 219 milyon görüntülenmeyi geçti. TV sunucusuBurcu Esmersoy da moda haftası kampanyasına katıldı ve sahilde tropikal yaz görünümleri arasında geçiş yaptığı kombinlerini paylaştı.

Etkileyici #YazMakyajı TikTok’ta

TikTok Moda Haftası kapsamında #YazMakyajı kampanyasında kullanıcıları kontür uygulamasından kusursuz dumanlı göz makyajına kadar pek çok ipucu veriyor. Popüler TikTok kullanıcısı Sude Gençoğlu (@sude.gnn), plastik makyaj uygulaması hakkında yaptığı yayının ardından, Aleyna Doğrugörür (@aleynadogrugorur)  yaz makyajı görünümleri paylaştı.

# YazŞıkırtısı’yla aksesuarlarınızı paylaşın

TikTok Moda Haftası’nın üçüncü ayağı olan #YazŞıkırtısı kampanyasıyla kullanıcılar, favori yaz aksesuarlarını paylaşma şansına sahip oluyorlar. Şarkıcı Irmak Arıcı basit kıyafetleri tamamlayan aksesuarlarla şık bir yaz görünümüne ulaşmanın sırlarını paylaştı. Burcu Esmersoy’un paylaştığı bir başka videoda da en sevdiği renkli, sportif ve şık kıyafetlerle kombinlenebilecek ayakkabılar önerdi . #Yazşıkırtısı etiketi  70 milyon görüntülenmeye ulaştı.TikTok Moda Haftası boyunca en beğendikleri canlı yayınlar ve videolar için oylama yapılacak.

Videolar

Burcu Esmersoy

https://vm.tiktok.com/JRhUddp/

Burcu Esmersoy

https://vm.tiktok.com/JRhVJHj/

Irmak Arıcı

https://vm.tiktok.com/JRhSSjL/

Aleyna Doğrugörür

https://vm.tiktok.com/JRhHpQc/

Sude Gençoğlu

https://vm.tiktok.com/JRhQFSD/

TikTok 

TikTok  kısa video uygulamasıdır, insanların hayatlarına ilham vermeyi ve zenginleştirmeyi misyon edinen TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesi adına uygulama deneyimi sunuyor….

TikTok’un Los Angeles, New York, Londra, Paris, Berlin, Dubai, Mumbai, Singapur, Jakarta, Seoul ve Tokyo’da global ofisleri mevcuttur. www.tiktok.com

The following two tabs change content below.
Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul yayın ekibi olarak az zamanda çok şey yapabilmenin günümüzde kayıp bir hazine haline geldiğini farkettik.  Zengin ve günceli yakından izleyen içeriklerimiz ile okuyucularımıza “kültür-sanat ile yaşamı” teşvik ediyoruz.
Mecmua İstanbul

Son Yazıları Mecmua İstanbul (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.