Güncellenen Pubg Mobile

Güncellenen Pubg Mobile

Güncellenen PUBG MOBILE, YENİ İZLEME SİSTEMİ İLE HİLE KARŞITI ÖNLEMLERİNİ SIKILAŞTIRIYOR

Oyundaki İzleme Sistemi, canlı inceleme mekanizmasıyla güncellendi

PUBG MOBILE yaptığı duyuruyla rekabeti artırmak ve hilecileri engellemek için yeni  hile karşıtı önlemi tanıttı. Güncelleme, mevcutta bulunan İzleme Modu’ na yeni bir inceleme mekanizması ekliyor. Artık oyun sunucusu, belirli bir oyuncunun oyun sahibinin görüşünde olup olmadığını gerçek zamanlı tespit ile bilgiyi kullanarak izleyicilere oyuncunun yer bilgisini verip vermemeye karar verecek!

Güncellenen yeni İzleme Sistemi ile birlikte, oyunda iki önemli hile karşıtı iyileştirme sağlanması hedefleniyor:

  • Mevcut İzleme Modu ile yapılan hileleri engelleme
  • Oyundaki şüpheli davranışları tespit edip ortadan kaldıran İzleme Modu

 

Güncellenen İzleme Sistemi;

Oyun sahibi, oyun sunucusu ve izleyici olmak üzere üç farklı rolden oluşuyor. Bu sistemden önce hileciler, İzleme Modu’nu iki cihazda kullanarak, oyunda ki düşman oyuncuların yerlerini belirleyebiliyor, haksız avantaj sahibi oluyorlardı. Şimdi ise eklenen mekanizma ile bir oyuncu, oyun sahibinin görüşünde değilse yer bilgisi izleyicilerle paylaşılmıyor.

İyileştirme sadece izleyerek haksız hile yapma ihtimalini ortadan kaldırmıyor, aynı zamanda eklentilerin oyun verilerini değiştirmesini de engellemiş oluyor. Böylece güvenlik ve güvenilirlik güçlü şekilde sağlanmış oluyor. Ek olarak bu çözüm, maçları izleyen oyuncuların deneyimini de etkilemiyor.

Yeni hileleri tespit eden PUBG MOBILE 10 yıllık yasaklamayla hilecilere karşı aksiyon alırken, daha adil, gerçek, rekabetçi bir oyun ortamı oluşturmak için oyunun güvenliğini geliştirmeye de devam ediyor.

PUBG MOBILE;

App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

PUBG MOBILE’ı sosyal medyadan takip edin:

Facebook

YouTube

Discord

Instagram

The following two tabs change content below.
Larga Yüce
"Larga Yüce", Akdeniz üniversitesi "Radyo -Televizyon" mezunudur. Sektörün ihtiyacına cevap vermek üzere yaptığı proje araştırmalar, farklı online kanallarda DJ ve programcı performansının geçmişinin yansıra otomobil dergileri için makaleler hazırladı.
Larga Yüce

Son Yazıları Larga Yüce (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.