İsfanbul Tema Park’tan Dünya Atlıkarınca Günü

İsfanbul Tema Park’tan Dünya Atlıkarınca Günü

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Atlıkarınca Günü’nde eğlence severleri hediye yağmuruna tutuyor… “Atlıkarınca Günü Yarışması” İsfanbul Tema Park’ın instagram hesabı üzerinden 23 – 26 Temmuz tarihleri arasında!

. Yarışmanın sonunda eğlenceli armağanların kazananlar , 28 Temmuz günü İsfanbul Tema Park’ın instagram hesabı üzerinden duyuruluyor!

Atlıkarınca kadar keyifli bir yarışma 

Uzaktan izlemenin dahi ayrıca keyif verdiği Atlıkarınca, her yaştan eğlence severin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. İsfanbul Tema Park da, her yıl 25 Temmuz günü kutlanan Dünya Atlıkarınca Günü’nü, eğlence dünyasının vazgeçilmezine yakışır bir şekilde kutlamaya hazırlanıyor.

23 Temmuz günü İsfanbul Tema Park’ın instagram sayfasında başlayacak olan “Atlıkarınca Günü Yarışması”na katılmak isteyenlerin, kendi hesaplarından herkese açık olarak paylaşacakları atlıkarınca fotoğrafının altına, atlıkarıncaya bindikleri ilk güne ait anılarını yazarak, hem İsfanbul Tema Park’ı hem de arkadaşlarını etiketlemeleri yeterli olacak. Dileyen yarışmacılar da İsfanbul Tema Park instagram hesabındaki “Atlıkarınca Günü Yarışması” gönderiminin altına, ilk gün anısını yorum olarak yazıp yarışmaya katılabilecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin #İsfanbulTemaPark ve #Jungleİstanbul hesaplarını da takip etmeleri bekleniyor!

Yarışmaya katılarak, fotoğrafını instagram sayfasında paylaşıp İsfanbul Tema Park’ı etiketleyen ilk 50 kişiye, tema parkta geçerli olacak çift kişilik günlük bilet hediye edilecek.

Yarışma gönderiminin altına yorum yapan ilk 100 kişi ise İsfanbul Şampuan ve Köpük seti kazanma şansını yakalayacak. Yarışmaya katılmak isteyenler detaylı bilgilere @isfanbul instagram hesabındaki linkten ulaşabilirler…eğlence severlere bol şans dileriz!

İsfanbul Hakkında:

“Eğlencenin başkenti” mottosu ile misafirlerine hizmet veren, İstanbul’un eğlence, alışveriş ve sosyalleşme merkezi olan İsfanbul, yeni yatırımlar ve projeler ile gücünü artırarak ve yeni marka kimliği ile artık sadece Türkiye’nin değil, içinde bulunduğu coğrafyanın da eğlence, yaşam ve alışverişte en büyük adresi oldu.

Dünyada ve Türkiye’de;

Tema Park’ı, Avm, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İsfanbul, toplam 600 bin m2’lik bir alanda konumlanıyor ve hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içerisinde bulunan üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddeleri ve nostaljik tramvayı ile İsfanbul Alışveriş Merkezi’nde 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İsfanbul içerisinde bulunan Tema Park, misafirleri karşılayan masalsı şatosu ile 120 bin metrekarelik bir alanda yer alıyor!

7’den 70’e eğlence sunan, yetişkinlerin ve çocukların eğlendiği İsfanbul Tema Park, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.Türkiye’nin en büyük açıkhava Led ekranına sahip, 10 bin kişilik dev gösteri sahnesindeki gösteriler ve konserler ile bitmeyen festival ortamı da İsfanbul’da değerli misafirleri bekliyor.

İsfanbul haberleri dijital medya

Web sitesi: www.isfanbul.com

Facebook : www.facebook.com/isfanbulistanbul

Twitter : www.twitter.com/isfanbul_

Instagram: www.instagram.com/isfanbul

The following two tabs change content below.
Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul

Mecmua İstanbul yayın ekibi olarak az zamanda çok şey yapabilmenin günümüzde kayıp bir hazine haline geldiğini farkettik.  Zengin ve günceli yakından izleyen içeriklerimiz ile okuyucularımıza “kültür-sanat ile yaşamı” teşvik ediyoruz.
Mecmua İstanbul

Son Yazıları Mecmua İstanbul (tüm yazıları)

BU SAYFAYI PAYLAŞ

Yorum ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.

.